روش های خوشبوکننده ماشین

بخشی از زندگی هرفرد در ماشین می گذرد بنابراین علاوه بر پاکیزگی و بوی خوش در زندگی پاکیزگی و بوی خوش ماشین نیز امری مهم است. راه های خوشبو ماندن ماشین تمیز نگه داشتن ماشین، شست وشوی به موقع ماشین و تخلیه به موقع زباله ها و…. است.

اما دلایل متعددی وجود دارد که ممکن است در لحظه و مدت زمان طولانی ماشین بوی بد بگیرد مثل ریختن مواد غذایی و نوشیدنی در ماشین،کشیدن سیگار و…..

برای خوشبو کردن ماشین راه حل های مختلفی وجود دارد از جمله: استفاده از قهوه، استفاده از شوینده خوشبو، استفاده از اسپری های خوشبوکننده و…..

یکی از راه حل های خوشبوکردن  ماشین استفاده از اسپری های خوشبوکننده ی هوا است که انواع مختلفی از اسپری های خوشبوکننده در بازار موجود می باشدکه شرکت جی ام( JM )  یکی از این تولید کننده های خوشبوکننده هوا می باشد ترکیباتی که در اسپری های خوشبوکننده هوای جی ام ( JM ) وجود دارد به خوبی می تواند بوی های ناشی از کشیدن سیگار وجود زباله در ماشین و…. را از بین ببرد.

اسانس های فرانسوی اورجینال موجود در محصولات جی ام( JM ) با توجه به غلظت و حجم پراکندگی بالایی که دارند باعث طولانی ماندن رایحه در محیط می شوند.

بوی تازگی، ماندگی و یا هربوی دیگری در هر محیطی می تواند توجه مارا به خود جلب کند  که در واقع بوی هر چیزی می تواند اطلاعاتی از آن مکان و یا جسم رادر ذهن هر فرد یادآور شود.

به عنوان مثال بوی بد بدن زمان حمام و شستشو را نشان می دهد و بوی بد سطل آشغال زمان ماندن آن در محیط و بیرون گذاشتن آن را نشان می دهد.

هرفضا و مکان و جسمی وقتی بوی تمیزی و تازگی ندهد به بوی خوب و پاکیزگی نیاز دارد.

بوی خوش در فضا ومحیط تاثیرات زیادی در روحیه و کیفیت زندگی هرفرد دارد

از بین بردن این بوها راه ها مختلفی دارد از جمله: رعایت بهداشت و پاکیزگی محیط استفاده از خوشبو کننده ها

همانطور که در بالا اشاره شد برای از بین بردن بوهای بد و آزاردهنده راه های مختلفی از جمله استفاده از خوشبوکننده ها وجود دارد که ما در این مقاله به معرفی چند نوع از این خوشبوکننده ها می پردازیم.

خوشبو کننده های هوای JM :

محصولات جی ام( JM ) تنهایک خوشبوکننده هوا نیستند بلکه این محصولات با ترکیبی از مواد سالم و استانداردی که دارند علاوه بر خوشبو کردن محیط و فضا به مانند ضدعفونی کننده نیز عمل می کنند. در واقع اسپری های خوشبوکننده چندمنظوره محسوب می­شود.

 

 

خوشبو کننده های هوا:

خوشبوکننده های هوای جی ام (JM ) به چند دسته تقسیم می شود:

  1. خوشبوکننده های کنسروی جی ام(JM )
  2. اسپری های ساده جی ام ( JM ) که در فضا اسپری می شوند.

 

  • خوشبو کننده های کنسروی جی ام ( JM ) :

یکی از بوهای آزاردهنده در هر خانه معمولا بوی بد سرویس بهداشتی است که  در داخل اتاق ها و محیط خانه قرارگرفته اند که کمترین بویی از آن به درون خانه می پیچد. یکی از ساده ترین راه های از بین بردن این بوها استفاده از محصولات خوشبو کننده است. بوگیر های کنسروی جی ام( JM ) محصولات جامدی هستندکه از صمغ طبیعی تهیه می شوند که به صورت ژل عرضه می شوند. که در زیر به چند ویژگی فوق العاده این بوگیرهای کنسروی اشاره می کنیم:

  1. اثر بخشی فوق العاده زیاد
  2. رایحه پراکنی بسیار زیاد
  3. رایحه های مختلف
  4. ماندگاری و طول عمر بالا

 

 

  • اسپری های خوشبو کننده جی ام (JM) که به صورت دستی و اتوماتیک در هوا اسپری می شوند:

 

اسپری های جی ام (JM) با ترکیبات و فرمولاسیونی که دارند برای محیط زیست و تنفس مشکلی ایجاد نمی کنند و مدت زمان بیشتری در محیط باقی می مانند. اسانس های فرانسوی اورجینالی که در این اسپری ها استفاده شده است به دلیل غلظت وحجم پراکندگی که دارند علاوه بر خوشبو کردن و معطر سازی فضا باعث احساس ارامش و راحتی، افزایش تمرکز،یادآور خاطرات شیرین و…… می شود.

 

محمد
ارسال دیدگاه